Берое се върна към победите в efbet Лига, след като надделя над Крумовград у

...

Берое се разправи с Крумовград

Берое се върна към успехите в efbet Лига, откакто надви над Крумовград у дома с 2:0 в финален дуел от четвъртия кръг на шампионата. Отново над всички за заралии бе Вини Трибуле, който откри резултата в 12-ата минута и имаше главен принос за втория гол, когато Александър Колев (45+2‘) прати топката в личната си врата.

Отборът на Густаво Араголаса беше по-активният на терена и справедливо се поздрави с трите точки. В края на първото полувреме домакините пропуснаха и дузпа. Това е трети триумф за Берое от началото на сезона.

За Крумовград поражението е трето следващо в елита след мощния старт и успеха над Лудогорец с 3:1. Тимът на Неманя Миланович остава на 12-а позиция с актив от 3 точки.

Старозагорци пък се изкачиха до третото място със своите 9 пункта. В идващия кръг " зелените " гостуват на Етър, а за крумовградчани следва домакинство на ЦСКА 1948.
Източник: petel.bg